1 / 7
Продавам ланче Swarovski
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2020 16:10

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам Сваровски Ново ланче воопшто не носено!!!
Ланчето е купено 5400.
Ги поседувам сите сертификати к оригинални кутии.
Цена по договор.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Златен накит / Ланчиња

Се продава од:

Лазо
Потврден огласувач
070364436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам