1 / 1
RENT A CAR MERCEDES ML
35 €
18.12.2019 16:04

Битола / Битола

SE IZNAJMUVA CIP MERCEDES ML ZA RENT A CAR VO TOP SOSTOJBA ZA STRANCI ......7 DENA NAJMALKU ..... ....AVTOMATIC..... JIP MERCEEDES ML is issued in very good condition for foreigners .... 7 days
the least (a week) ..... automatically ...JIP MERCEEDES ML ist in sehr gutem Zustand für Ausländer ausgestellt .... 7 Tage
am wenigsten (eine Woche) ..... automatisch ...

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
076485709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам