1 / 4
alfa roemeo 156 1.6 na delovi
По Договор
20.02.2019 17:10

Македонски Брод

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

alfa romeo 156 1.6 benzin se prodava na delovi imam se so vi treba za povejke inf na tel 07226204 ili 072276205

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

davor
Потврден огласувач
072276204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам