Rabota vo biohemiska laboratorija
По Договор
28.02.2020 00:28

Охрид / Охрид

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Не е важно

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

1. Se bara Medicinski laborant so sredno, ili medicinsko laboratoriski analitcar so viso ili visoko obrazovanie za rabota na neopredeleno rabotno vreme.
2. Se bara Dipl. Biolog nasoka Biohemisko fizioloska
Ili
Dipl. Hemicar
nasoka Analiticka biohemija ili Preparativna
Ili Dipl. Farmaceft
Za rabota na neopredeleno rabotno vreme.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078303594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам