1 / 3
Original priroden med
1 МКД
14.01.2021 14:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Stoposto priroden kristaliziran med prenesen direkno od pcelno semejstvo sadovi za cuvanje bez nikakvo dodavanje i odzemanje.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077733163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам