Се продава Cafe Bar Legacy.
1 €
21.02.2019 13:09

Штип / Штип

Квадратура:

100 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Инф.во локалот.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
078637629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам