1 / 4
2 semejna kukja vo Vinica
55.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2021 02:31

Виница / Виница

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1978

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vinica, Goce Delcev br 54

SE prodava kuka na ul,,Goce Delcev,,54 .Pogodna za dve familii.Ednata 80 kvadrati drugata 120 kvadrati.So dvorno mesto I garaza I ureden imoten list.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lenka
Потврден огласувач
078909118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам