1 / 10
Prodavam velosiped mar.Haibike moze zamena.
850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2019 13:54

Бутел / Скопје

Velosipedot e vo ispravna sostojba,moze zamena za telefoni S9 S9+ samsung note 8,note9 i heavej pro 20.ili i zamena za motorce do 50c so moja ili vasa doplata.

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Nedzo
Потврден огласувач
071380474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам