Барам работа - Чување на возрасно лице
1 МКД
26.03.2022 16:30

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам работа -чување на возрасно лице, подвижно, на територијата на град Скопје. Пожелно е работното место да биде во : Аеродом, Кисела Вода, Центар, Лисиче, Драчево. Доколку имате потреба од овој тип на услуга исконтактирајте ме на тел. 074/230-163

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Виолета
Потврден огласувач
074230163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам