Majstor za gradeznistvo.
25 €
Цената не е фиксна
30.04.2020 06:12

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firma od Skopje zaradi zgolemen obem na rabota ima potreba od majstor za gradezni raboti(zidarija,tesarija).

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

AN - BO GRADING
Потврден огласувач
078 344 494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам