Rabota vo sranstvo
1 €
Цената не е фиксна
27.09.2019 16:15

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat rabotnici za svajcarija
Majstori za kamen
Majstori za knauf
Majstori za plocki
Moleri
Isklucivo so evropski dokumenti
Kontakt +41762005688
Marina

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Nikolche
Потврден огласувач
0041762805500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам