1 / 2
Рачен масажер
250 МКД
Цената е фиксна
21.09.2019 11:04

Велес / Велес

Рачен масажер
Цена : 250 Денари
Нарачки и Информации : Инбокс
☎️ 071 677 510
🚗 БРЗА испорака низ цела Македонија

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

Dimche
Потврден огласувач
071677510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам