1 / 1
plac
1 €
08.06.2020 23:02

Неготино / Неготино

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac od 500m2 kaj bel sjaj
tel.za info. 070 239 212
cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам