1 / 1
BEL SINAP
150 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 21:01

Радовиш / Радовиш

Состојба на предмет
Нов

Seme od bel sinap od rekolta 2019 br. Za kontakt 070 701 003 i 070 745 598

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070745598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам