1 / 6
Се продава Опел Астра 2001
1.800 €
Цената не е фиксна
28.02.2019 14:50

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Opel Astra 2001 Diesel crvena registrirana do 07/2019 vo odlichna sostojba ekonomichna zachuvana

070 713 149

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sretko
Потврден огласувач
070713149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам