1 / 5
Поштенски марки
50 МКД
21.09.2019 18:28

Куманово / Куманово

Се продаваат поштенски марки од Полска, Чешка, Хрватска, Романија и Шпанија.
Цена 50 денара од марка или за сите 10 марки има попуст од 10%.
За сите информации јавете се на 076 615 725

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

KUMANOVEC
Потврден огласувач
075730649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам