1 / 8
Nissan X-Trail
11.000 €
24.02.2019 22:18

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Se prodava Nissan X-Trail 2.0dci 177konski sili vo odlicna sostojba i so mnogu opcii kako 4x4,tempomat, kozeni sedista, greaci na sedista, elektricno podesuvanje na sedista, kamera za nazad, panoramski pokriv itn. Uvezen od svajcarija so site dokumenti sredeni do registracija, platena carina i site davacki.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polizovski Gjorgji
Потврден огласувач
071798781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам