1 / 7
Prodavam namesten stan
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 00:05

Штип / Штип

Број на соби:

1

Квадратура:

2 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

STANOT E PRODADEN !!!!
Prodavam poloven namestaj
Kujni, kreveti, televizori, garnitura-trosed, dvoset i fotelja, malo boljerce za vo kujna, mala komoda, elek. shpore Gorenje i drugo....

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078381122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам