1 / 1
Yamaha R1 2006 CEL ZA DELOVI
По Договор
02.01.2021 18:58

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

YZF R1 2004/2006

Yamahata se prodava isklucivo na delovi ...

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам