1 / 4
IVERKI,UKRASNI PLOCI - ИВЕРКИ,УКРАСНИ ПЛОЧИ
1 €
03.10.2020 19:56

Скопје Центар / Скопје

Фурниран ФЛАХС. 60 % полесен од обична иверка.
За декорација.
200 х 60 - 1 парче
160 х 110 -1 парче
160 х 60 - 1 парче
160 х 40 - 1 парче

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071390037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам