Logo

Selidbi - selidbi - selidbi

Број на оглас: 3187269 | Објавен на: 13.06.2019, 04:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Selidbi so kombe,kamion i sl.zavisno od potrebite
077/888 - 700

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач