Logo

ТВ комода

Број на оглас: 3188419 | Објавен на: 13.06.2019, 04:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Мах.сочувана!
Како нова
071/740 - 543

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач