1 / 1
Prodavam neispravna audio oprema
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2019 10:42

Тетово / Тетово

Reciver Marantz SR 53 raboti samo na cd vlez
Panasonic SA HE 200
Onkyo TX-7530
DVD Maratz DV7000
Philips CD 304
Info na tel /viber 071/386-328 ili gapostolski@t.mk

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
070371550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам