1 / 11
Apartman vo najstrog Centar na Ohrid
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 22:41

Охрид / Охрид

Квадратура:

64 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2, na 3 kat, vo strogiot centar na Ohrid, vednas do NLB Banka, glavniot plostad i ezeroto.
Stanot e kompletno opremen!!!
Ima internet i parking okolu zgradata

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078269457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам