1 / 5
Prodavam sopstveno zemjiste vo Stip
20 €
28.12.2022 08:06

Штип / Штип

Квадратура:

14068 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata fabrika "Aktiva" na patniot pravec Stip - Strumica ) KP.бр.1072/26 i КР.бр.1074/2 za KO Stip 1 vo m.v."Prebeg" so povrsina od 14068 m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
070530166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам