1 / 1
Бонсек
500 €
28.02.2019 11:04

Гази Баба / Скопје

Се продава машински бонсек со опфатнина до ф200

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од: Претпријатие

Интерпласт
Потврден огласувач
075266990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам