Se prodava niva mnogu blizu do gradot
85 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2019 09:36

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

2090 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 2090m2 vo mesnost Kanabair, Parcela 1624/3.
Povolno

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sashka Borizovska
Потврден огласувач
070426838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам