1 / 5
STAGG GITARA VO DOBRA SOSTOJBA
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2019 22:20

Делчево / Делчево

Sochuvana STAGG gitara koristena samo 3 meseci.Kupena nova od muzichka prodavnica.So nea doagjaat ushte eden par zhici.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
076272052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам