Logo

Drzac- Nosac za velosipedi

Број на оглас: 3189863 | Објавен на: 14.06.2019, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.200 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Drzac- Nosac za 4 velosipedi za kombe ili minivan.
Cenata e fiksna.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач