1 / 5
SendBooster - софтвер за рекламирање преку емаил пораки
По Договор
08.12.2021 17:46

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SendBooster е софтверска апликација за испраќање на емаил пораки до адреси од вашата текст листа. Можете да испраќате неограничен број на емаил пораки до повеќе адреси одеднаш, можете да се рекламирате или да праќате пораки по ваш избор.

Повеќе на следниов линк:
https://youtu.be/qhX_fuk9HHQ

Категорија: Компјутери / Софтвери / Бизнис

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам