1 / 4
VW Touran 1.9 TDI
1 €
29.11.2019 21:41

Градско / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Se prodava vw touran 2005god 1.9tdi 105 hp na bg tabli na kolata e napraven kompleten servis pred 5000 km moze proverka kade sakate 4 novi zimski gumi smeneti predni diskovi i plocki zimmerman novi kolata e vo odlicna sostojba povekje info
078 394 228

078 832 660

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078394228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам