1 / 5
Renault KOLEOS 2.0 DCI 4X4
6.500 €
Цената не е фиксна
04.02.2022 10:47

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Koleos

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Renault Koleos 2.0 DCI godina na proizvodstvo 2008 prva registracija 2009 poseduva full oprema

075 218 423

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marijan
Потврден огласувач
075218423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам