1 / 3
Se prodava DVD / HDD recorder
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2019 12:19

Кисела Вода / Скопје

Se prodava mnogu malku koristen Pioneer DVR-530H HDD/DVD Recorder 160GB vo odlicna sostojba. Cena moze i po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD рекордери

Се продава од:

Borjan Kitanovski
Потврден огласувач
078344703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам