Се бара собарица за работа во вила во Охрид
По Договор
20.04.2022 21:04

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Се бара собарица за работа во вила во Охрид. Вилата се наоѓа на кејот, во центар. Услови одлични / Детални информации на тел 078 505 606

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070/237-847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам