1 / 1
Ресторан Еквестриан има потреба од персонал
1 €
04.09.2019 01:34

Скопје Центар / Скопје

Ресторан Еквестриан ГТЦ има потреба од келнери. Телефон за контакт:070227605

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Equestrian
Потврден огласувач
070703730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам