1 / 7
Peugeot 307
2.900 €
01.03.2019 21:33

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI 79 kw 2003 /2004g vo odlicna sostojba registrirano do 26.09 2019g

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076210484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам