Logo

...BOSCH... MAF SENZOR NOV

Број на оглас: 3190839 | Објавен на: 14.09.2019, 07:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: ZAFIRA

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SENZOROT E NOV KUPEN PO GRESKA ODGOVARA ZA ZAFIRA ASTRA I DRUGI VOZILA

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  GORAN

Потврден огласувач