1 / 2
Се бара цимерка
2.300 МКД
Цената е фиксна
21.06.2021 13:31

Скопје Центар / Скопје

Се бараат цимери/цимерки за стан во куќа во близина на Универзитет "Св.Кирил и Методиј".Локација и цена - атрактивни. 076 302 180

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
076302180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам