1 / 5
Vaga,vagi,вага,ваги до150,300 и 500кг.
250 €
02.08.2022 12:01

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат ваги нови 150,300 и 500kg. со платформи со димензија 40х50;50х60;60х70;70х80 и 80х90sm. со потпирач за вреќи на секоја платформа .Вагите се со 24месеци гаранција и верифицирани.Достава на вагите низ целата држава.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

Вагар Гапе Диме Дооел
Потврден огласувач
070308289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам