Logo

Neuvezuvan Kia Sorento 2.5 4x4

Број на оглас: 3191434 | Објавен на: 23.05.2020, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Kia Sorento dzip 2007 godina kupen vo makedonija. Voziloto e redovno odrzuvano vo ovlasten servis. Smeneti trite lancinja 26 maj 2019. Od oprema poseduva klima, servo, parking senzori. So nego idat 4 zimski i 4 letni gumi. Registriran do 07/2020. Moze zamena za pomalo vozilo

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач