1 / 12
Ferguson IMT 539 - Freza - Lada Samara
1 €
02.03.2019 20:43

Македонски Брод

Ferguson 539 - 1991 god. Rabotni sati 3450, Vtor sopstvenik , redovno odrzavan, prva farba, ne e shminkan, raboten samo za sopstveni potrebi.

Freza - 1m - Srpska. ispravna

Lada Samara 1.3 Benzin, Plin ne e atest- 1994 - Registrirana do 05.2019g.

Cena po Dogovor
Tel. 072-218-554 - Stojan

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
072218554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам