1 / 3
BARAM RABOTA VOZAC - B,C i CE
1 €
21.03.2023 08:31

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako vozac
B,C i CE
Rabota vo stranstvo

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078406878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам