sanduk so cerada 7.2m
1 €
Цената не е фиксна
03.03.2019 07:41

Виница / Виница

sandukot e kontejnerski od man komplet so dolnite pragovi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072567105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам