Logo

SEAT

Број на оглас: 3191997 | Објавен на: 10.10.2019, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cisto nova kola od prv gazda full oprema 4x4 bez kometar moze da se vidi I proba vo sekoe vreme lice za kotakt Goce
Broj za kontakat 071-366-081

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  xxxxxx

Потврден огласувач