1 / 11
Opel zafira 1.9 tdci
1 €
29.07.2020 23:14

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kolata e vo odlicna sostojba i ima napraveno komplet servis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ile
miravci
Потврден огласувач
070867511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам