1 / 3
Se prodava nova kukja vo Valandovo, selo Kazandol
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2019 10:43

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Valandovo, selo Kazandol

Se prodava novoizgradena kukja vo selo Kazandol, Valandovsko, so cist imoten list, intalirano struja so strujomer i voda, sopstvena septicka jama. Kukjata moze da se koristi za postojano zivealiste ili kako vikendica. Lice za kontakt KAMIL viber ili whats up: +1(721) 587-0341. E-mail: kamil@turdan.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ibraim
Потврден огласувач
072320422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам