1 / 7
Церади
По Договор
30.03.2021 11:02

Бутел / Скопје

Надоградби од церада за сите типови камиони и шасии. Продолжување на шасии.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

КГЛ СИСТЕМС
Потврден огласувач
070386208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам