1 / 3
Karburator za honda crf 2005g
150 €
04.03.2019 18:08

Виница / Виница

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2005

Модел:

Crf

Ispraven

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
078318510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам