prodavam poveke parcelivo s govrlevo
12 €
Цената не е фиксна
Денес 06:49

Сопиште / Скопје

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

**
Потврден огласувач
076478089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам