1 / 4
Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava komplet dnevna so
1 €
Цената не е фиксна
08.04.2019 12:00

Кичево

Poradi zaminuvanje vo stranatvo se proda komplet dnevna soba -polica za zid,komoda za alista , komoda niska za tv so fioki ,masa i staklen visecki del. Delovite se od medijapan.cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
077957448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам